History

Beko Klima Servisi

 

Beko servisi olarak profesyonel kadromuz ile klimalarınıza yedek parça, klima bakımı, klima montajı ve yerinde klima servis hizmeti vermekteyiz.

Yerinde onarımı yapılamayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından klima servisi atölyemize getirilir, test cihazlarına bağlanarak test edilip ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Beko klima servisi olarak misyonumuz müşteri memnuniyeti ve kalitedir.

Bu noktada Beko klima servisinde verdiğimiz hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat servis formumuzdan yada 444 0 295 numaralı çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hizmet verdiğimiz klima ürünleri : Vrv ve Vrf üsten üflemeli klimalar ve diğer türdeki tüm soğutucular. Örnek vermek gerekirse vrf klima servisi, vrv klima servisi

 

Kapıda Ödeme Avantajı !

Kurulduğumuz günden bu yana müşteri odaklı belirlediğimiz prensipler gereği sizlere beko klima bakım, montaj ve arıza giderimi dışında ödeme konusunda da cazip ve uygun fırsatlar sunuyoruz . Bu doğrultuda geliştirdiğimiz müşteri eksenli politikamız gereği sizlere Kredi Kartıyla Kapıda Ödeme avantajı sunuyoruz.

Parça Garantisi

Firmamız profesyonelliği kendine ilke edinmiş olduğundan ve yılların verdiği özgüven ve tecrübe gücünden yararlandığından, sizlere bu güvenin ve tecrübenin ispatını arıza giderimini gerçekleştirdiği beko klima bakım, montaj ve arıza servisi parçalarına verdiği garantiyle açıkça kanıtlar.

Çağrı Merkezimiz

Bizlere daha kolay ulaşma adına her türlü teknik ve fiziki alt yapısını sağlam bir şekilde kuran firmamız, klima bakım, montaj ve arıza bildirimini gerçekleştirmeniz için kesintisiz çalışan ve günün her saati ulaşıp servis talep edeceğiniz çağrı merkeziyle hizmet vermektedir.