History

Beko Beyaz Eşya Servisi

 

Kurulduğu zamandan bu güne siz değerli müşterilerine hizmet veren firmamız, ilkelerinden taviz vermeden, profesyonel ekibiyle servis çağrılarınıza yanıt vermekte, arızalı, tamir gerektiren veya dönemsel bakım süresi gelmiş olan çeşitli cihazlarınızı evinizde, işyerinizde, fabrikanızda ya da kendi tezgâhlarında ilk satın aldığınız günkü performansına ulaştırma garantisini verir.Hizmette,kalitede lider, son teknoloji araçlar kullanan, güvenilir ve işinde uzmanlaşmış bir kadro ile sizlere destek sunmaktayız. Samimiyetimizin kaynağı, kendi işimize duyduğumuz saygı ve sevgidendir.

Beko Beyaz Eşya Servisi, beyaz eşya ürünlerinin onarımı konusunda kendine bir ekol yarattı.

Beyaz eşya ürünlerine bir bütün gözüyle ve resmin tamamına bakarak değerlendiren Beko Beyaz Eşya Servisi, mevcut beyaz eşya piyasasının onarım servisi olarak çalışmayı seçti.

Kendisini bir tek marka ile sınırlamadı.

Piyasaya satışa çıkarılmış bulunan tüm beyaz eşya markalarına ait ürünlerin her birini ayrı ayrı inceleyerek üzerinde ihtisas yapan Beko Beyaz Eşya Servisi, kendi sınırlarını da aşarak, her markanın, her ürünü için ayrı bir eleman ve yardımcı personel yetiştirdi. Bu çalışma için harcanan emek, uzun zBeko yayılarak elde edildi.

Bir tutam emek, bir tutam bilgiyle birleştirildi. Top yekün bir çalışmanın içine girildi. Zahmetle elde edilen ürün bilgileri, önce servis merkezine, sonra çalışan elemanlara aktarıldı.

Küçük bir tamir atölyesinde ve bir tek çanta ile tamir yapmaya başlayan Beko Beyaz Eşya Servisi yöneticileri, bu gün tecrübe ve sabırları kadar yol aldılar.


Kendi sahip olduğu değerlerini kendileri yaratanlar sınıfına giden Beko Beyaz Eşya Servisi, beyaz eşya ürünlerinin tamiri konusunda eksiksiz bilgilere sahip olduğu gibi, yeni üretilen her modeli hemen incelemeye alıyor, ve onun da grafiğini hazırlıyor.

Böylece yeniliklerin arkasında kalmadan, yeniliklerle beraber yürümeyi başarıyor.

Beyaz eşya ürünlerinin, insan hayatındaki önemi arttıkça, kullanım sahaları çoğaldıkça, kullanılan beyaz eşya ürünlerinin model ve çeşitleri, her geçen gün çoğaldıkça, topluma da o kadar ihtiyaç çeşidi yüklenmiş oluyor. Üretilen yeni beyaz eşyaların tamir servislerine ihtiyacı oluyor.

Ara sokakların köhne yapılanmalarından, modern hayata ayak uyduran tertipli atölyelere kadar uzanan zaman diliminde, eski ile yeninin karşılaştırmasına imkan bulan Beko Beyaz Eşya Servisi, yaptığı işin en iyisi olmanın peşine düştü.

En basit mekaniklerle üretilen beyaz eşya ürünlerinden başlamak suretiyle, en gelişmiş, teknolojik üstünlük sağlamış, modern fonksiyonlar içeren ve mükemmele yakın kapasiteyle üretilen beyaz eşyalara kadar, her bir kademenin hakkını vererek kendi sistemi içinde tamirini kolaylaştıran Beko Beyaz Eşya Servisi, onarımlarının yanında fayda üretmenin de peşine düştü.

Yetiştirdiği elemanlarına, aynı bir okul eğitimi verir gibi öğreti kazandırıyor, onarımların en ekonomik düzeylerde nasıl gerçekleşeceğinin yollarını öğretiyor, bölgesinde işsizliğe çare arayanlar sınıfında konumlanıyor, küçük de olsa, gelir dağılımında paylaşım sağlıyor.

Beko Beyaz Eşya Servisi, beyaz eşya kullanımında, kısa veya uzun vadede, meydana gelebilecek arızaların onarılması hususunda, piyasanın olmazsa olmazlarından olan onarım işlemlerini ve servis hizmetlerinin en iyisini müşterilerine kazandırmaya çalışıyor.


Kaliteli hizmet, kaliteli onarım, eğitilmiş personel, hızlı ve garantili bakım deyince ilk akla gelen servis olarak Beko Beyaz Eşya Servisi, tüm beyaz eşya kullanıcılarına mutluluklar diler.